Cross & Trekk Series
Crossride: 1200 | 900 | 750 | 500 | 400 | 350 | 350L | 250 | 250L | 150 | 150L | 100 | 100L | Trekkride: 700 | 250 | 150
| Rám | Alu 6061 Prestige |
|---|---|
| Velikosti | 18", 20", 22" |
| Rychlostí | 24 |
| Vidlice | SR Suntour NEX4110, 63mm |
| Kliky s převod. | Shimano FC-M171 888 |
| Zadní měnič | Shimano RD-M310 DL |
| Přední měnič | Shimano FD-TX51 |
| Řazení | Shimano ST-EF51 |
| Brzdy | Alhonga HJ-805A / HJ-317PDV mechanic v-brake |
| Kazeta | Shimano AMFTZ20 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Středové složení | Thun Jive JIS |
| Hlavové složení | Ritchey Logic Zero OE Intgr. |
| Pedály | Feiming FP-971 Alloy |
| Náboje | Shimano DH3N30 / Quando RM |
| Ráfky | Rigida X-star double wall |
| Pláště | Impac Streetpac 700x37 refl. |
| Špice | Sapim galvanized |
| Gripy | Ritchey PRO TG6 |
| Sedlo | WTB Comfort V X |
| Řidítka | Zoom Alloy |
| Představec | Zoom A-head adjust. |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |