Cross & Trekk Series
Crossride: 1200 | 900 | 750 | 500 | 400 | 350 | 350L | 250 | 250L | 150 | 150L | 100 | 100L | Trekkride: 700 | 250 | 150
| Rám | Alu 6061 Prestige |
|---|---|
| Velikosti | 18", 20", 22" |
| Rychlostí | 27 |
| Vidlice | SR Suntour NCX-D RL Lite Remote Lockout, 63mm |
| Kliky s převod. | Shimano FC-M521 866 |
| Zadní měnič | Shimano SLX RD-M662 SGS |
| Přední měnič | Shimano LX FD-T661 |
| Řazení | Shimano Deore SL-M590 |
| Brzdy | Hayes Stroker Ryde, 160mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG61-9, 11-34T |
| Řetěz | KMC Z9000 |
| Středové složení | Shimano BB-ES25 |
| Hlavové složení | Ritchey Logic Zero OE Intgr. |
| Pedály | VP M20 Alloy |
| Náboje | Shimano M475 |
| Ráfky | Rigida Taurus 2000 Disc double wall |
| Pláště | Schwalbe Racing Ralph Evolution, 700x35C |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | Ritchey PRO TG6 |
| Sedlo | WTB Speed V Sport SE |
| Řidítka | Ritchey rizer OE |
| Představec | Ritchey OE |
| Sedlovka | Ritchey OE |