Cross & Trekk Series
Crossride: 1200 | 900 | 750 | 500 | 400 | 350 | 350L | 250 | 250L | 150 | 150L | 100 | 100L | Trekkride: 700 | 250 | 150
| Rám | Alu 6061 |
|---|---|
| Velikosti | 17", 19" |
| Rychlostí | 24 |
| Vidlice | SR Suntour NEX4610 V2 HLO, 63mm |
| Kliky s převod. | Shimano Alivio FC-M431 866 |
| Zadní měnič | Shimano Deore RD-M591-SGS L |
| Přední měnič | Shimano FD-M191 |
| Řazení | Shimano SL-M310 |
| Brzdy | Alhonga HJ-805A / HJ-317PDV mechanic v-brake |
| Kazeta | Shimano HG40, 11-32T |
| Řetěz | KMC Z7 |
| Středové složení | FSA BB JIS |
| Hlavové složení | Ritchey Logic Zero OE Intgr. |
| Pedály | Feiming FP-971 Alloy |
| Náboje | Quando RM / Shimano RM60 |
| Ráfky | Rigida Zac 2000 double wall |
| Pláště | Impac Crosspac 700x38C |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | Ritchey PRO TG6 |
| Sedlo | WTB Comfort V X |
| Řidítka | Zoom Alloy |
| Představec | Zoom A-head adjust. |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |