Cross & Trekk Series
Crossride: 1200 | 900 | 750 | 500 | 400 | 350 | 350L | 250 | 250L | 150 | 150L | 100 | 100L | Trekkride: 700 | 250 | 150
| Rám | Alu 6061 Prestige |
|---|---|
| Velikosti | 18", 20", 22" |
| Rychlostí | 27 |
| Vidlice | SR Suntour NEX4610 MLO, 63mm |
| Kliky s převod. | Shimano Alivio FC-M431 866 |
| Zadní měnič | Shimano Deore RD-M592-SGS L |
| Přední měnič | Shimano Alivio FD-M430 |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M430 |
| Brzdy | Tektro RS360A / MX 4, 160mm mechanic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG30-9, 11-34T |
| Řetěz | KMC Z9000 |
| Středové složení | FSA BB JIS |
| Hlavové složení | Ritchey Logic Zero OE Intgr. |
| Pedály | Feiming FP-971 Alloy |
| Náboje | Quando Parallax / RM |
| Ráfky | Rigida Zac 2000 Disc double wall |
| Pláště | Impac Crosspac 700x38C |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | Ritchey PRO TG6 |
| Sedlo | WTB Comfort V X |
| Řidítka | Ritchey rizer OE |
| Představec | Rock Machine Alloy |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |