| Rám | Alu 6061.T6 Multibutted |
| Velikosti | 16.5", 18", 20", 22", 18"L , 20"L |
| Rychlostí | 24 |
| Vidlice | SR Suntour NEX HLO, 63mm |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Shimano FC-M171 48/38/28T |
| Zadní měnič | Shimano Acera |
| Přední měnič | Shimano FD-M191 |
| Řazení | Shimano SL-M310 3x8 |
| Brzdy | Tektro HDC-300, 160mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG31 11-32T |
| Řetěz | KMC Z51 |
| Středové složení | Thun Jive 2.0 |
| Hlavové složení | FSA No.10P |
| Pedály | Marwi SP-910S |
| Náboje | ONE KT Disc QR |
| Ráfky | Weinmann U28 Disc 700C |
| Pláště | Impac CrossPac 700x38C |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | Herrmans Ergo |
| Sedlo | Selle Royal Siam/Afrika |
| Řidítka | ONE Sport low rised 620mm |
| Představec | ONE Sport |
| Sedlovka | ONE Sport |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |