| Rám | Custom Alu 6061.T6 |
| Velikosti | 16.5", 18.0", 19.5", 21.0" |
| Rychlostí | 27 |
| Vidlice | SR Suntour XCM HLO, 100mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Shimano Alivio FC-M431 44/32/22T |
| Zadní měnič | Shimano Alivio RD-M430 SGS |
| Přední měnič | Shimano Alivio FD-M430 |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M430 |
| Brzdy | Tektro RS360/Novela, 160mm mechanic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG30-9 11-34T |
| Řetěz | KMC Z9000 |
| Středové složení | Shimano BB-UN26 |
| Hlavové složení | FSA Ball Bearing |
| Pedály | Marvi SP-2662 Alloy |
| Náboje | ONE Cassete type |
| Ráfky | Weinmann Taurus 2000 Sport Disc double wall |
| Pláště | Impact Outpac 26x2.0" |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | ONE MTB dual density |
| Sedlo | ONE XCF |
| Řidítka | Rock Machine Alloy |
| Představec | Rock Machine Alloy |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |