| Rám | Alu 6061.T6 |
| Velikosti | 14,0", 16.5", 18.0", 20.0", 21.5" |
| Rychlostí | 21 |
| Vidlice | SR Suntour XCT, 80mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| Zadní měnič | Shimano TX55 |
| Přední měnič | Shimano TZ30 |
| Řazení | Shimano Microshift TS50 |
| Brzdy | Tektro HDC 300, 160mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano TZ21, 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Středové složení | Thun Jive JIS |
| Hlavové složení | FSA Ball Bearing |
| Pedály | Marvi SP-872N |
| Náboje | ONE Freewheel type |
| Ráfky | Weinmann Taurus 2000 Sport Disc double wall |
| Pláště | Impact Outpac 26x2.0" |
| Špice | Sapim galvanized |
| Gripy | ONE MTB dual density |
| Sedlo | ONE XCF |
| Řidítka | HL Steel |
| Představec | Zoom Alloy |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |