| Rám | Alu 6061.T6 |
|---|---|
| Velikosti | 14,0", 16.5", 18.0", 20.0", 21.5" |
| Rychlostí | 21 |
| Vidlice | HL Corp 386 AMS, 60mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | GW SPM4 42/34/24T |
| Zadní měnič | Shimano TX55 |
| Přední měnič | Shimano TZ30 |
| Řazení | Shimano RS-35 |
| Brzdy | Tektro RS360A / Saccon Alloy v-brake |
| Kazeta | Shimano TZ21, 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Středové složení | Thun Jive JIS |
| Hlavové složení | CH918 BW |
| Pedály | Marvi SP-872N |
| Náboje | ONE Freewheel type |
| Ráfky | Weinmann X Star 19 Sport |
| Pláště | Impact Outpac 26x2.0" |
| Špice | Sapim galvanized |
| Gripy | Herrmans 89 |
| Sedlo | Selle Royal Alpine |
| Řidítka | HL Steel |
| Představec | HL Steel |
| Sedlovka | HL Steel |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |
| Velikost rámu (palce) | 14.0" | 16,5" | 18.0" | 20.0" | 21.5" |
|---|---|---|---|---|---|
| A Délka sedlové trubky (mm) | 546 | 508 | 457 | 419 | 355 |
| B Efektivní délka horní trubky (mm) | 545 | 575 | 570 | 580 | 586 |
| C Úhel sedlové trubky (°) | 72 | 72 | 72 | 72 | 73.3 |
| D Úhel hlavové trubky (°) | 70 | 71 | 71 | 71 | 71 |
| E Délka řetězové vzpěry (mm) | 430 | 430 | 430 | 430 | 424 |
| F Rozvor (mm) | 1 050 | 1 050 | 1 050 | 1 050 | 1 035 |
| G Délka hlavové trubky (mm) | 150 | 110 | 150 | 150 | 150 |
| Rozměr BB mufny (mm) | BC 1.37*24 / 68 | ||||
| Rozměr hlavové trubky (mm) | IHS 1-1/8" ID44.0/OD50.0 mm | ||||
| Průměr sedlovky (mm) | 27.2 | 27.2 | 27.2 | 27.2 | 27.2 |
| Průměr podsedlové objímky (mm) | 31.8 | 31.8 | 31.8 | 31.8 | 31.8 |
| Průměr předního měniče (mm) | 31.8 | 31.8 | 31.8 | 31.8 | 31.8 |
| Délka vidlice (mm) | 445 | 445 | 445 | 445 | 445 |
| Materiál | 6061 | ||||
Velikost rámu: Od středu BB mufny po konec sedlové trubky
