| Rám | Custom Alu 6061.T6 |
|---|---|
| Velikosti | 14.0", 16.0", 18.0" |
| Rychlostí | 27 |
| Vidlice | SR Suntour XCM MLO 29, 100mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Shimano Acera FC-M391 44/32/22T |
| Zadní měnič | Shimano Acera RD-M390 SGS |
| Přední měnič | Shimano Acera FD-M390 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M390 |
| Brzdy | Tektro RS360/Novela, 160mm mechanic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG30-9 11-34T |
| Řetěz | KMC Z9000 |
| Středové složení | Thun Jive JIS |
| Hlavové složení | FSA Ball Bearing |
| Pedály | Marvi SP-2662 Alloy |
| Náboje | ONE Cassete type |
| Ráfky | Weinmann Taurus 2000 Sport Disc double wall |
| Pláště | Impac Crosspac 26x2.0" |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | ONE MTB Foamgrip |
| Sedlo | ONE WXC |
| Řidítka | Rock Machine Alloy |
| Představec | Rock Machine Alloy |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |
| Velikost rámu (palce) | 14.0" | 16.0" | 18.0" |
|---|---|---|---|
| A Délka sedlové trubky (mm) | 457 | 406 | 355 |
| B Efektivní délka horní trubky (mm) | 545 | 549 | 562 |
| C Úhel sedlové trubky (°) | 73.3 | 73.3 | 73.3 |
| D Úhel hlavové trubky (°) | 70 | 70 | 70 |
| E Délka řetězové vzpěry (mm) | 424 | 424 | 424 |
| F Rozvor (mm) | 1053 | 1040 | 1 035 |
| G Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 110 | 110 |
| Rozměr BB mufny (mm) | BC 1.37*24 / 68 | ||
| Rozměr hlavové trubky (mm) | IHS 1-1/8" ID44.0/OD50.0 mm | ||
| Průměr sedlovky (mm) | 27.2 | 27.2 | 27.2 |
| Průměr podsedlové objímky (mm) | 31.8 | 31.8 | 31.8 |
| Průměr předního měniče (mm) | 31.8 | 31.8 | 31.8 |
| Délka vidlice (mm) | 470 | 470 | 470 |
| Materiál | 6061 | ||
Velikost rámu: Od středu BB mufny po konec sedlové trubky
