| Rám | Alu 6061.T6 |
|---|---|
| Velikosti | 16.0"L, 18.0"L |
| Rychlostí | 21 |
| Vidlice | SR Suntour XCT, 80mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| Zadní měnič | Shimano TX55 |
| Přední měnič | Shimano TY10 |
| Řazení | Shimano ST-EF51 |
| Brzdy | Tektro Novela, 160mm mechanic disc brake |
| Kazeta | Shimano TZ21, 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Středové složení | Thun Jive JIS |
| Hlavové složení | FSA Ball Bearing |
| Pedály | Marvi SP-872N |
| Náboje | ONE Freewheel type |
| Ráfky | Weinmann Taurus 2000 Sport Disc double wall |
| Pláště | Impac Crosspac 26x2.0" |
| Špice | Sapim galvanized |
| Gripy | ONE MTB Foamgrip |
| Sedlo | ONE WXC |
| Řidítka | HL Steel |
| Představec | Zoom Alloy |
| Sedlovka | Rock Machine Alloy |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |
| Velikost rámu (palce) | 16,0" | 18.0" |
|---|---|---|
| A Délka sedlové trubky (mm) | 406 | 457 |
| B Efektivní délka horní trubky (mm) | 580 | 580 |
| C Úhel sedlové trubky (°) | 72 | 72 |
| D Úhel hlavové trubky (°) | 71 | 71 |
| E Délka řetězové vzpěry (mm) | 430 | 430 |
| F Rozvor (mm) | 1050 | 1 050 |
| G Délka hlavové trubky (mm) | 150 | 150 |
| Rozměr BB mufny (mm) | BC 1.37*24 / 68 | |
| Rozměr hlavové trubky (mm) | IHS 1-1/8" ID44.0/OD50.0 mm | |
| Průměr sedlovky (mm) | 27.2 | 27.2 |
| Průměr podsedlové objímky (mm) | 31.8 | 31.8 |
| Průměr předního měniče (mm) | 31.8 | 31.8 |
| Délka vidlice (mm) | 445 | 445 |
| Materiál | 6061 | |
Velikost rámu: Od středu BB mufny po konec sedlové trubky
