| Rám | Aluminium 6061.T6 SBT Monotube low entry |
| Velikosti | 18.0"L;19.5"L; |
| Rychlostí | 7 |
| Vidlice | HL Corp C750 E-bike, 45mm travel |
| Zadní tlumič | - |
| Kliky s převod. | Dotek 38T Alloy crank 170mm |
| Zadní měnič | - |
| Přední měnič | - |
| Řazení | Shimano Nexus 7 Revoshift |
| Brzdy | "Tektro 4 fingers, integrated bell/Tektro Alloy V-brake, power modulator, rear Shimano roller brake" |
| Kazeta | Shimano 19T |
| Řetěz | KMC Z410 |
| Středové složení | FAG BBRS, integrated rotation sensor |
| Hlavové složení | VP 1-1/8" semi-integrated |
| Pedály | Alloy Non-slip |
| Náboje | E-motor BLDC24V-250W/Shimano Nexus 7 |
| Ráfky | Ryde Alloy double wall |
| Pláště | Schwalbe Road Cruiser PP 700x40C Reflective |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | PrimErgo TPE |
| Sedlo | Selle Royal Hertz, integrated handle |
| Řidítka | Alloy City raised |
| Představec | Alloy adjustable -10°/+50° 25.4mm |
| Sedlovka | Alloy w/clamp 30.2mm |
| Motor | Powerflex PAS system, 24V/250W front motor |
| Baterie | Panasonic Li-ION 25.2V PCB (protection-control battery system) 9Ah-227Wh/11.25Ah-284Wh/13.5Ah-340Wh/17.4Ah-438Wh |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |