| Rám | Custom Alu 7005 DH |
| Velikosti | 17" |
| Rychlostí | 10 |
| Vidlice | Rock Shox Boxxer RC, 200mm travel |
| Zadní tlumič | Rock Shox Vivid Coil R2C, 210mm travel |
| Kliky s převod. | Truvativ Descendant, 38T / Box Guide Shaman Drake |
| Zadní měnič | Sram X9 short cage |
| Přední měnič | - |
| Řazení | Sram X9 trigger |
| Brzdy | Avid Code, 203mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | SRAM PG-1050 DH 11-26T |
| Řetěz | Shimano HG74 |
| Středové složení | GXP83 |
| Hlavové složení | FSA Gravity SX Pro |
| Pedály | - |
| Náboje | ONE Cassete type DH |
| Ráfky | WTB Laser ST Freeride double wall |
| Pláště | Schwalbe Wicked Will DH, 26x2.5" |
| Špice | Sapim Stainless |
| Gripy | ONE MTB dual density/non-slip system |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Řidítka | Truvativ Boobar 780 |
| Představec | Truvativ Holzfeller |
| Sedlovka | Truvativ Holzfeller |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |