| Rám | Custom Alu 7005 TB Superlight |
| Velikosti | 15 ",17", 19",21" |
| Rychlostí | 30 |
| Vidlice | Rock Shox Sektor RL Tapered, 15mm axle, 140mm travel |
| Zadní tlumič | Rock Shox Monarch RL, 140mm travel |
| Kliky s převod. | Shimano SLX FC-M670 42/32/24T |
| Zadní měnič | Shimano SLX RD-M670 SGS |
| Přední měnič | Shimano SLX FD-M671 |
| Řazení | Shimano SLX SL-M670 |
| Brzdy | Shimano BL-M505/BR-M446, 180mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG62, 11-36T |
| Řetěz | Shimano HG54 |
| Středové složení | Shimano SM-BB70 |
| Hlavové složení | FSA Orbit ZS |
| Pedály | - |
| Náboje | Fulcrum Red Power SL |
| Ráfky | Fulcrum Red Power double wall |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Evolution, 26x2.25" |
| Špice | Fulcrum |
| Gripy | ONE MTB dual density/non-slip system |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Řidítka | Truvativ Stylo |
| Představec | Truvativ Stylo |
| Sedlovka | Rock Shox Reverb |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |