| Rám | Custom Alu 7005 TB Superlight |
| Velikosti | 16.0", 18.0", 20.0" |
| Rychlostí | 30 |
| Vidlice | Rock Shox Reba RL 29 Tapered, 15mm axle, 100mm travel |
| Zadní tlumič | Rock Shox Monarch XX, 100mm travel |
| Kliky s převod. | Shimano XTR FC-M980 42/32/24T |
| Zadní měnič | Shimano XTR RD-M981 SGS |
| Přední měnič | Shimano XTR FD-M981 |
| Řazení | Shimano XTR SL-M980 |
| Brzdy | Magura MT6, 180mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano CS-M771 11-36T |
| Řetěz | Shimano HG74 |
| Středové složení | Shimano SM-BB70 |
| Hlavové složení | FSA Orbit ZS |
| Pedály | - |
| Náboje | Fulcrum Red Power 29 XL |
| Ráfky | Fulcrum Red Power 29 XL double wall |
| Pláště | Schwalbe Rocket Ron Evolution, 29x2.25" |
| Špice | Fulcrum |
| Gripy | ONE MTB dual density/non-slip system |
| Sedlo | WTB Valcon |
| Řidítka | Ritchey PRO low riser |
| Představec | Ritchey WCS 4Axis |
| Sedlovka | Ritchey WCS Carbon |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |