| Rám | Performance Custom Alu 6061.T6 |
| Velikosti | 15.5", 17.5", 19.5" |
| Rychlostí | 27 |
| Vidlice | SR Suntour XCR RL 29 Tapered 100mm travel |
| Zadní tlumič | SR Suntour Raidon LO, 100mm travel |
| Kliky s převod. | Shimano Acera FC-M391 44/32/22T |
| Zadní měnič | Shimano Deore RD-M592 SGS |
| Přední měnič | Shimano Acera FD-M390 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M390 |
| Brzdy | Shimano BL-M445/BR-M446, 180mm hydraulic disc brake |
| Kazeta | Shimano HG30-9 11-34T |
| Řetěz | KMC Z9000 |
| Středové složení | Shimano BB-UN26 |
| Hlavové složení | FSA Orbit ZS |
| Pedály | - |
| Náboje | ONE Cassete type |
| Ráfky | Weinmann Taurus 2000 Race Disc double wall |
| Pláště | Schwalbe Rapid Rob, 29x2.25" |
| Špice | Sapim stainless |
| Gripy | ONE MTB dual density |
| Sedlo | WTB Volt |
| Řidítka | Ritchey COMP low riser |
| Představec | Ritchey OE |
| Sedlovka | Ritchey OE |
| Motor | - |
| Baterie | - |
| Brzdové páky | - |
| Řadící páky | - |
| (systém pružení/tlumení) | - |
| (zdvih) | - |
| Elektrický pohon | - |
| Baterie | - |
| Nabíječka | - |
| Travel | - |
| Cityset | - |
| Přední náboj | - |
| Zadní náboj | - |
| Váha | - |