Internal development
Kierujemy się pasją!
Waga jest podana dla rozmiaru ramy M. Skupiamy się na tym aby maksymalnie ucinać zbędne kilogramy!
| rozmiar kół | |
|---|---|
| rozmiar ramy | 12.5" |
| A długość wspornika siodła (mm) | 12.5": 320 |
| B EFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (mm) | 12.5": 510 |
| C SEAT TUBE ANGLE | 12.5": 73° |
| D HEAD TUBE ANGLE | 12.5": 70.5° |
| E CHAINSTAY LENGTH (mm) | 12.5": 400 |
| F WHEELBASE (mm) | 12.5": 971 |
| G HEAD TUBE LENGTH (mm) | 12.5": 115 |
| FORK LENGTH (MM) | 12.5": 380 |
| bb drop (mm) | 12.5": 20 |
| HEAD TUBE SIZE | 12.5": BC 1-1/8" ID34.0/OD41 mm |
| REAR CENTRE (MM) | 12.5": 399 |
| front fork offset (mm) | 12.5": 40 |
| BB SHELL SIZE | 12.5": BC 1.37"x24TPI / 68 mm |
| SEAT POST DIAMETER (mm) | 12.5": 27.2 |
| SEAT CLAMP DIAMETER (mm) | 12.5": 31.8 |
| Handlebar Width (mm) | 12.5": 600/R30 |
| Crank Length (mm) | 12.5": 140 |
| Stem Length (mm) | 12.5": 35 |
| seat post lenght (mm) | 12.5": 300 |
rekomendujemy *
* Rekomendacje pokrywają się z większością typów sylwetki. Zawsze jednak sprawdź rower w najbliższym sklepie.
2737 km away
U Elekrárny 306
53002 Pardubice - Čeperka
8252 km away
Brattørkaia 15AB
7010 Trondheim
8450 km away
High St 11-13
L15 8HE Liverpool
8546 km away
Løxaveien 19
1351 Rud
Zdecydowanie polecamy kupować nasze produkty tylko u autoryzowanych dealerów. Specjaliści pomogą wybrać najlepszy rower który pasuje do Twojego stylu a następnie zadbają o odpowiedni serwis i obsługę.
Wspólnie budujemy rodzinę , wspólnotę i plemię Rock Machine.
Dołącz do nas na portalach społecznościowych i podziel się swoimi przeżyciami z hashtag :