| VÁZMÉRETek | 13.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Custom Alu 6061.T6 |
| VILLA | ZOOM 386 AMS, 50mm |
| HAJTÓMŰ | SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-TY10 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano RD-TX35D |
| VÁLTÓKAR | Shimano SL-RS45 Revoshift 3x7 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano TZ21-7 14-28T |
| LÁNC | KMC Z50 |
| FÉK | Tektro 855 V-brake |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | CH2900BW |
| Pedals | Marwi SP-400 |
| AGY | Shimano ADH3N31EL/ONE Freewheel type |
| FELNI | Weinmann ZAC 20 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Deli SA 206 24x1.75" Reflective |
| KORMÁNYFEJ | HL Corp Steel/Alloy 25.4mm |
| KORMÁNY | Steel rised |
| MARKOLAT | Velo Junior grip |
| NYEREGCSŐ | HL Corp Alloy |
| NYEREG | Velo Sport Junior |