| VÁZMÉRETek | 10.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Custom Alu 6061.T6 |
| VILLA | Hi-ten rigid |
| HAJTÓMŰ | WheelTop M32 32T |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano RD-FT35D |
| VÁLTÓKAR | Shimano SL-RS35 Revoshift 1x6 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano TZ20-6 14-28T |
| LÁNC | KMC Z50 |
| FÉK | Tektro 855 V-brake |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | CH281TC |
| Pedals | Marwi SP-202 |
| AGY | ONE Freewheel type |
| FELNI | Weinmann ZAC 20 24H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Deli SA207 20x1.75" |
| KORMÁNYFEJ | HL Corp 25.4mm |
| KORMÁNY | Steel rised |
| MARKOLAT | Widek Transparent Kids |
| NYEREGCSŐ | HL Corp Alloy |
| NYEREG | Velo Junior |