| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.5“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 STePS Multibutted |
| VILLA | SR Suntour Raidon Air XCR-LR, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano Steps 44T |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Deore SGS Shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Acera 1x9 RapidFire Plus |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG300-9 11-34T |
| LÁNC | Shimano CN-6070-9 |
| FÉK | Shimano BR-M355 hydraulic disc brake, rotor 180/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Shimano STePS Drive unit |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5B ZS NO.57B-1 |
| AGY | Shimano HB/FH-RM33 CL |
| FELNI | Weinmann U32 Disc Race 32H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Smart Sam 29x2.10" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | Selle Royal Respiro Sport |