| VÁZMÉRETek | 17.0“, 19.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Custom Alu 6061.T6 |
| VILLA | SR Suntour NEX, 63mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M171 48/38/28T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-M191 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Acera SGS |
| VÁLTÓKAR | Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus 3x8 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG31-8 11-32T |
| LÁNC | KMC Z51 |
| FÉK | Tektro 855 V-brake |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedals | Marwi SP-813 Non-Slip |
| AGY | Shimano HB-TX800 |
| FELNI | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Deli S602 700x38C |
| KORMÁNYFEJ | Zoom Alloy Adjustable 25.4mm |
| KORMÁNY | Steel rised |
| MARKOLAT | Velo Ergo dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | Selle Royal 3050 DRN |