| VÁZMÉRETek | 16.5“, 18.0“, 20.0“, 22.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | SR Suntour NEX-DS HLO, 63mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M171 48/38/28T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-M191 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Acera SGS |
| VÁLTÓKAR | Shimano SL-M310 RapidFire Plus 3x8 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG31-8 11-32T |
| LÁNC | KMC Z51 |
| FÉK | Shimano BR-M355 hydraulic disc brake, rotor 160/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | Shimano HB-TX505 CL |
| FELNI | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Deli S602 700x38C Reflectice |
| KORMÁNYFEJ | Zoom Alloy Adjustable 25.4mm |
| KORMÁNY | Steel rised |
| MARKOLAT | Ergo Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | Selle Royal 3050 HRN |