| VÁZMÉRETek | 16.5“, 18.0“, 20.0“, 22.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | SR Suntour NEX-DS HLO, 63mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano Nexave 48/38/28T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Acera |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Deore SGS Shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Acera 3x9 RapidFire Plus |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG200-9 11-32T |
| LÁNC | KMC X9 |
| FÉK | Shimano BR-M355 hydraulic disc brake, rotor 160/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Cartridge CH51 Square system |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | Shimano HB-TX505 CL |
| FELNI | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Silento 700x40C |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport OV 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | Ergo Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | Selle Royal 3050 HRN |