| VÁZMÉRETek | 14.0“, 16.0“, 18.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | SR Suntour XCM HLO, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M371 44/32/22T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Acera |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Deore SGS Shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Acera 3x9 RapidFire Plus |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG300-9 11-34T |
| LÁNC | KMC X9 |
| FÉK | Shimano BR-M396 hydraulic disc brake, rotor 160/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Cartridge CH51 Square system |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | Shimano HB-TX505 CL |
| FELNI | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Smart Sam Performance 27.5x2.10" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | ONE MTB Ultralight Foamgrip |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | ONE WXC |