| VÁZMÉRETek | 14.0“, 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Custom Alu 6061.T6 |
| VILLA | SR Suntour M3030, 75mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-TZ30 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano TX55 |
| VÁLTÓKAR | Shimano SL-RS35 Revoshift 3x7 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano TZ21-7 14-28T |
| LÁNC | KMC Z50 |
| FÉK | Saccon Alloy V-brake |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedals | Marwi SP-872N |
| AGY | ONE Freewheel type |
| FELNI | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Impac CrossPac 26x2.0" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport HX 31.8mm |
| KORMÁNY | Steel rised |
| MARKOLAT | ONE MTB Foamgrip |
| NYEREGCSŐ | HL Corp Steel |
| NYEREG | RM XCF Sport |