| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Custom Alu 6061.T6 |
| VILLA | SR Suntour XCT, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-TZ30 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano TX55 |
| VÁLTÓKAR | Shimano ST-EF51 EZ Fire Plus 3x7 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano TZ21-7 14-28T |
| LÁNC | KMC Z50 |
| FÉK | Tektro Novela mechanic disc brake, rotor 160/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Thun Topaz 120K |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5B ZS No.57B |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | ONE Freewheel type Disc |
| FELNI | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Deli SA 255 29x1.90" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport HX 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | ONE MTB dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | RM XCF Sport |