| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | HL CORP 520 AMS MLO, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M171 42/34/24T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano FD-M190 |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Acera SGS |
| VÁLTÓKAR | Shimano SL-M310 RapidFire Plus 3x8 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG31-8 11-34T |
| LÁNC | KMC Z51 |
| FÉK | Tektro 855 V-brake |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Cartridge CH51 Square system |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5B ZS No.57B |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | Shimano HB-TX800 |
| FELNI | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Deli SA 258 29x2.10" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | ONE MTB dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | RM XCF Sport |