| VÁZMÉRETek | 17.0“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | Alloy rigid Superlight |
| HAJTÓMŰ | FSA Comet MegaExo 36/22T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Deore D-type |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano XT GS Shadow Plus |
| VÁLTÓKAR | Shimano Deore RapidFire Plus 2x10 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG50-10 11-36T |
| LÁNC | KMC X10 |
| FÉK | Shimano BR-M396 hydraulic disc brake, rotor 180/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | FSA MegaExo |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5E ZS No.57E |
| AGY | ONE Fat 150/190mm |
| FELNI | HL80 Fat Bike 32H |
| KÜLLŐK | Stainless |
| GUMIKÖPENY | Fat Bike 26x4.0" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport |
| NYEREG | RM Peak Race |