| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.5“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | SR Suntour XCR Air LO-R, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M351 44/32/22T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Altus |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Deore SGS Shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Altus RapidFire Plus 3x9 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG300-9 11-34T |
| LÁNC | KMC X9 |
| FÉK | Shimano BR-M355 hydraulic disc brake, rotor 180/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Cartridge CH51 Square system |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5B ZS No.57B |
| Pedals | Marwi SP-610 |
| AGY | Shimano HB-M33 CL |
| FELNI | Weinmann U32 Disc Race 32H |
| KÜLLŐK | Sapim galvanized |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Smart Sam 29x2.10" |
| KORMÁNYFEJ | ONE Sport R 31.8mm |
| KORMÁNY | ONE Sport R |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | ONE Sport R |
| NYEREG | RM XCP Race |