| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.5“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Carbon UD |
| VILLA | Rock Shox Reba RL Fast Black Tapered, 15mm + OneLoc remote LO, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Race Face Affect SL 32T |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | SRAM X01 |
| VÁLTÓKAR | SRAM GX Trigger Shifter 1x11 |
| FOGASKOSZORÚ | SRAM XG-1150-11 10-42T |
| LÁNC | KMC X11 |
| FÉK | Shimano BR-M615 hydraulic disc brake, rotor 180/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Race Face BSA |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.42/48 ACB |
| AGY | Fulcrum Red Power 29 15/12mm |
| FELNI | Fulcrum Red Power 29 |
| KÜLLŐK | Fulcrum Red Power 29 |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Rocket Ron Performance 29x2.10" |
| KORMÁNYFEJ | Race Face Evolve 31.8mm |
| KORMÁNY | Race Face Evolve flat |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | Race Face Evolve |
| NYEREG | RM Peak Race |