| VÁZMÉRETek | 16.5“, 19.0“, 21.5“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Carbon UD |
| VILLA | Rock Shox 30 Silver TK Tapered + PopLoc Sprint remote LO, 100mm |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M627 36/22T |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Deore |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano SLX GS Shadow Plus |
| VÁLTÓKAR | Shimano Deore RapidFire Plus 2x10 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG50-10 11-36T |
| LÁNC | KMC X10 |
| FÉK | Shimano BR-M396 hydraulic disc brake, rotor 180/160mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Shimano SM-BB51 |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA No.42/48 ACB |
| AGY | Shimano HB-M33 CL |
| FELNI | Weinmann U32 Disc Race 32H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Racing Ralph Performance 27.5x2.25" |
| KORMÁNYFEJ | Race Face Ride 31.8mm |
| KORMÁNY | Race Face Ride flat |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | Race Face Ride |
| NYEREG | RM Peak Race |