| VÁZMÉRETek | 17.0“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | Rock Shox Sektor TK Tapered, 15mm, 140/140mm |
| RUGÓSTAG | Rock Shox Monarch RL |
| HAJTÓMŰ | Race Face Affect SL 32T |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | SRAM GX |
| VÁLTÓKAR | SRAM GX Trigger Shifter 1x11 |
| FOGASKOSZORÚ | SRAM XG-1150-11 10-42T |
| LÁNC | KMC X11 |
| FÉK | Shimano BR-M396 hydraulic disc brake, rotor 180/180mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Race Face BSA |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5E ZS No.57B |
| AGY | ONE Race Ultralight 15/12mm |
| FELNI | Weinmann Disc Bull 28H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Nobby Nic Performance 27.5x2.35" |
| KORMÁNYFEJ | Race Face Ride 35mm |
| KORMÁNY | Race Face Ride 35mm riser |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | Kind Shox Cruxi |
| NYEREG | RM Peak Race |