| VÁZMÉRETek | 17.0“, 19.0“, 21.0“ |
| vázanyag, RUGÓÚT (E/H MM) | Alu 6061.T6 Multibutted |
| VILLA | Rock Shox Recon Gold TK Tapered, 15mm +OneLoc remote LO, 120/120mm |
| RUGÓSTAG | Rock Shox Monarch RL |
| HAJTÓMŰ | Shimano FC-M627 36/22T |
| ELSŐ VÁLTÓ | SRAM X7 HDM |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano XT GS Shadow Plus |
| VÁLTÓKAR | Shimano Deore RapidFire Plus 2x10 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG50-10 11-36T |
| LÁNC | KMC X10 |
| FÉK | Shimano BR-M396 hydraulic disc brake, rotor 180/180mm |
| KÖZÉPCSAPÁGY | Shimano SM-BB51 |
| KORMÁNYCSAPÁGY | FSA Orbit 1.5E ZS No.57B |
| AGY | ONE Race Ultralight 15/12mm |
| FELNI | Weinmann U32 Disc Race 28H |
| KÜLLŐK | Sapim stainless |
| GUMIKÖPENY | Schwalbe Rocket Ron Performance 29x2.25" |
| KORMÁNYFEJ | Race Face Ride 31.8mm |
| KORMÁNY | Race Face Ride flat |
| MARKOLAT | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| NYEREGCSŐ | Race Face Ride |
| NYEREG | RM Peak Race |